O nas

www.bowlingcentrum.com.pl

CZYLI CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE DLA ZAWODNIKÓW I KLUBÓW BOWLINGOWYCH

 

Tworząc nasze centrum postawiliśmy sobie jako główne założenie, stworzenie czegoś czego jeszcze w sklepach bowling’owych nie było. Nasze bogate doświadczenie w bowlingu pomoże Wam w wyborze najlepszych produktów. Dlatego też naszym zadaniem jest jak najlepsze przybliżenie wartości i specyfiki kupowanych artykułów. W tym celu w Centrum obok oferowanych artykułów i usług znaleźć będzie można nie tylko ich nazwę i cenę, ale również opis, recenzję i wszędzie, gdzie to możliwe odnośniki video.

 Oprócz tego zajmujemy się pełną odnową kul. Za pomocą najnowszego wynalazku firmy STORM, czyli maszyny SURFACE FACTORY PRO robimy to szybko, tanio i co najważniejsze perfekcyjnie. Jeżeli tylko klient sobie tego zażyczy, to przyjedziemy do niego i cały proces renowacji przeprowadzimy na miejscu. Zastanawialiście się kiedyś, czy kule mają najlepsze wyniki na powłokach, na których zostały wyprodukowane? Otóż nie zawsze. W naszym Centrum dokładnie prześledzimy wszystkie statystyki kul, aby móc wyciągnąć z niej jak najwięcej możliwości. Dlatego też zmieniamy powłoki na jakie tylko chcesz.

 Zadbaj o unikalność swojej kuli. Oferujemy usługę grawerowania w kuli. Nie osłabia to kul a dodaje niesamowitego efektu. Podpis, obrazek, logo… Twoją INDYWIDUALNOŚĆ możesz przenieść teraz również na powłokę Twojej kuli.

 

Nasza firma pomoże Ci również w sprzedaży swoich starych, używanych kul i nie tylko. Dzięki funkcji komis, możesz wystawić swoje artykuły bowlingowe na naszej stronie bez pobierania przez nas prowizji.

 

Znajdziesz u nas również pomoc w organizacji turniejów i imprez okolicznościowych. Bogate doświadczenie osób z firmy SPORTTESTER pomoże wam zapewnić sobie i osobom grającym stuprocentowy komfort i przednią zabawę.

 

Wszystkie szczegóły naszych usług znajdziesz na naszej stronie, a jeżeli zaciekawiło Cię coś jeszcze na naszej stronie, napisz do nas - bowlingcentrum@bowlingcentrum.home.pl


Serdecznie zapraszamy

bowlingcentrum.com.pl

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nowości
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl